Експертна комісія визначила граничні бали для оцінки результатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Як повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, мінімальні 23 бали і більше в тестах з української мови та літератури набрали 86% абітурієнтів.

При цьому, 15% учнів не набрали навіть необхідного мінімуму.

Відзначається, що в тестах з математики комісія встановила мінімальним порогом -10 балів. Таким чином здали ЗНО 81% абітурієнтів.

З приводу іноземної мови, то прохідним балом визначили 23. Його здали по окремим мовам від 82% до 88% абітурієнтів. Найкращі показники у іспанськоЇ - 88%, гірші у німецької - 82%.

При цьому найкраще учні здали біологію: прохідні 22 бали набрали 92% абітурієнтів.

Популярні новини зараз

Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято

Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"

"100 ракет по Україні": екстрасенс попередив українців про підступні плани росії

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

З результатами тестів можна буде ознайомитися 15 червня, а 16 червня центр відкриє доступ до скан-копій бланків відповідей.

Разом з тим варто відзначити, що під час вступної кампанії 2018 абітурієнти з окупованих територій зможуть безкоштовно проживати в гуртожитках деяких навчальних закладів.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб .

Зазначається, що таку можливість отримають випускники з окупованих територій, які будуть вступати до навчальних закладів через освітні центри "Донбас-Україна" і "Крим-Україна". На даний момент безкоштовне житло готові надати 8 навчальних закладів із чотирьох областей.

Зокрема, безоплатно надати місця в гуртожитках готові Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Херсонський державний аграрний університет і Запорізький будівельний коледж.

В 2018 році 335 тис. 843 вступників зареєструвалися для участі у зовнішньому незалежному тестуванні (ЗНО).

Варто відзначити, що особи, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та які не мали можливості зареєструватися в основний період, зможуть з 3 по 21 травня зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Крім того варто зазначити, що учасники ЗНО з англійської мови, які подали скарги на аудіювання після тестування, що зможуть скласти його повторно. Перескладання відбудеться 4 липня. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Міністр освіти Лілія Гриневич прокоментувала скарги на аудіювання на ЗНО з англійськоїНагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, про найчастіші помилки при складанні українського.