Протягом 2018 року в Україні провели 88 фактичних і 11 документальних перевірок АЗС і у всіх випадках встановили порушення. Про це повідомляє прес-служба ГФС.

Порушникам нараховано податків і штрафних (фінансових) санкцій близько 835 млн грн, у тому числі 664 млн грн акцизного податку. Яскравим прикладом виявлених порушень є перевірка однієї з мереж АЗС.

Так, у результаті аналізу баз даних ГФС, встановлено розбіжності між обсягами реалізованих через цю мережу АЗС нафтопродуктів і задекларованими обсягами реалізації, з яких нараховувався акцизний податок із роздрібної реалізації підакцизних товарів.

Згідно з проведеним у ході перевірки дослідженням, нафтопродукти були реалізовані через мережу АЗС кінцевому споживачеві без сплати акцизного податку з роздрібних продажів підакцизних товарів. Це призвело до заниження податкового зобов'язання з акцизного податку на суму 664 млн грн.

Популярні новини зараз

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Показати ще

Нагадаємо, народні депутати прийняли рішення, які суттєво вплинуть на життя власників собак. Верховна рада має намір запровадити процедуру обліку як безпритульних, так і домашніх тварин. Депутати вже внесли відповідний проект закону до парламенту.

Проект передбачає встановлення списку потенційно небезпечних порід собак. Такими пропонують вважати 33 породи, в тому числі різновиди вівчарок, догів, зеннехунди, різеншнауцери, добермани, ротвейлери, ріджбеки, мастифи і тер'єри.

Автори законопроекту також мають намір ввести штрафи за неприбирання екскрементів домашніх вихованців. Також буде обкладатися штрафом використання тварин із метою жебрацтва.

Крім того, Госпотребслужба з початку 2018 року перевірила близько 2,4 тис. операторів ринку на безпеку реалізованих харчових продуктів.

Перевірки виявили чимало порушників чинного законодавства та за фактом порушень було складено 809 приписів.

Із 4 квітня на території України зросли штрафи за неякісну продукцію. Відтепер юридичні особи зобов'язані будуть сплатити вісім мінімальних заробітних плат, а фізичні – п'ять за реалізацію харчових продуктів або кормів, маркування яких не відповідає законодавству.

Дивіться сюжет про бензин

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", тисяча моржів Аляски вчинили "колективне самогубство".