Зі стартом в Україні сучасної системи фіксування порушень правил дорожнього руху за допомогою відеоспостереження, водії познайомляться зі штрафами в кілька тисяч гривень, а в разі несплати їм загрожує арешт. Однак поки що, тільки майна.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін. Відомо, що повідомлення про порушення правил буде поступати водіям додому.

Чиновник пояснив, що став свідком того, як на Хрещатику автомобілі не пропустили "швидку", яка їхала на заборонний сигнал світлофора.

"Ті, хто повинен зупинитися і дати дорогу "швидкій", не реагують на всі можливі сигнали "швидкої" і продовжують свій рух. Незважаючи на цю ситуацію мій попутник каже: "А раніше тут міг стояти даішник і точно забрав би у деяких водійські посвідчення. Все ж таки треба більше поліції, і тоді всі будуть дотримуватися правил дорожнього руху. Я завжди зменшував швидкість в тих місцях, де, ймовірно, могли стояти даішники", - сказано в публікації Аброськіна.

Популярні новини зараз

Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

По ваші лічильники скоро прийдуть: що потрібно зробити, якщо незнайомці вже на порозі

У комунальних платіжках з'явилася нова графа: за що доведеться доплачувати

Показати ще

Він зазначив, що "даішників" повертати не будуть, але система відеофіксації порушень зможе їх замінити.

"...Порушення правил дорожнього руху будуть фіксувати, а далі додому до правопорушника прийде повідомлення, що ви порушили правила і штраф 5-10 тисяч грн, а у випадку несплати - подальший арешт майна. Ось тоді всі масово і повернуться до ретельного дотримання правил. Тому що дешевше виконати, ніж не виконати", - заявив заступник голови Нацполіції.

Як повідомляв портал "Знай.uа" українці можуть масово позбутися комунальних пільг. Зміни в системі субсидування для деяких громадян України означає необхідність повторного пред'явлення документів на оформлення субсидії. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики. Відтепер з травня 2018 року урядом будуть перепризначатися субсидії двічі на рік: у травні та жовтні.

"Для більшості домогосподарств, які вже користуються допомогою, субсидії будуть перепризначувати автоматично з урахуванням доходів за попередні два квартали", - зазначають у Мінсоцполітики.

Однак деяким категоріям громадян доведеться повторно подавати документи на отримання пільги.