З тих пір, як в Україні змінилися правила здачі на водійські права, а саме додався чек-лист з помилками і ввели відеофіксацію, українці зможуть краще і ефективніше готуватися до перездачі.
Про це в ефірі українського каналу заявив автомобільний юрист Павло Семенченко.
"Це допоможе екзаменатора визначити ці помилки і той, хто екзаменує знав, де він їх зробив, щоб довчитися і наступного разу це не повторити", - розповів він.
Експерт зазначив, що особливу увагу слід звертатися на систематичність однакових порушень, які допускають водії з маленьким досвідом водіння або зовсім без такого.
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
"Я не вважаю, що потрібно міняти щось в іспитах. Міняти потрібно щось щодо порушень, які відбуваються з водіями, які тільки отримали права. Якщо водій отримав права і регулярно робить однакові порушення ПДР, то повинен існувати механізм виправлення цього", - розповів Семенченко.
Також автоюрист скептично оцінює запровадження швидкісних обмежень в містах.
"За два місяці кількість ДТП зменшилася на 7%, але якщо ми візьмемо той же період 2016 року, то там вони були збільшені на 6%. Але річні статистики залишаються одні і ті ж. І введення додаткових обмежень швидкості ніяк не вплинуло на загальну кількість ДТП. Якщо ми візьмемо, наприклад, Поділ, то там 30-40 км/год можна водити. А Хрещатик, окружні дороги, Столичне шосе, то їхати там 50 - це небезпечно", - резюмував Семенченко.
Експерт оцінив нові правила здачі на права
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що вже декілька місяців в Україні діє закон про аліменти. "До якого віку повинні виплачуватися аліменти?", "Чи можна вимагати від батька крім аліментів оплачувати додаткові витрати на дитину, наприклад платити частину за інститут або допомагати при лікуванні?", "Як підтвердити дійсний дохід батька, якщо він більший від офіційного, щоб суд призначив реальну суму аліментів? " - на ці та безліч інших запитань відповіли експерти.