Канівська газета вийшла з антисемітським заголовком на першій сторінці
У Каневі на Черкащині місцева газета "Час пік" вийшла з антисемітським гаслом. Про це повідомляє Обозреватель.
Так, на першій шпальті можна прочитати: "Вовком хай завиють м_скали, а ж_ди заверещат як свині! Нині свято на моїй землі! - Паска йде по Україні!".
Фото газети публікує на своїй сторінці у Facebook глава Українського єврейського комітету (УЄК) Едуард Долінський.
"Головний редактор громадсько-політичного тижневика Андрій Зелененко. Неправильні літери я прибрав, щоб уникнути бана", - уточнив він.
Популярні новини заразПоказати щеПенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в Одесі невідомі зробили антисемітські написи на цілому ряді будівель, які хоч якось стосуються єврейської тематики.
Вандали почали з приміщення обласного архіву, де раніше була синагога. Нещодавно його зібралися передати на утримання єврейській общині "Хабад Шомрей Шабос".
Залишали на стінах переважно фашистські символи і образливі слова. Такі з'явилися на вході в Музей Голокосту на Великій Арнаутській, і Бродський синагозі (вулиця Жуковського), біля музею Голокосту і пам'яті жертв фашизму на вулиці Малій Арнаутській і будівлі Єврейського культурного центру "Бейт Гранд" на вулиці Тираспольській.
Серед написів були і такі: "Перший тост за Голокост", "Геть жидів", "Україна для українців".
Нагадаємо, директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що прем'єр Польщі намагається в суперечці з Ізраїлем показати українців великими антисемітами, ніж поляки. До речі, нещодавно Матеуш Моравецький поставив Богдана Хмельницького в один ряд з Гітлером, що також викликало обурення українців.
"Мене дивує, скільки уваги польські політики приділяють оцінками історії, тим більше – української історії. Я думаю, що політикам варто більше займатися справжнім, справжнім своєї країни Польщі і справжнім польсько-українських відносин. Переконаний, що такого роду радикальні оцінки щодо українських історичних діячів навряд чи будуть сприяти нормальним польсько-українським відносинам", - сказав В'ятрович.