В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, яка раніше назвала небезпечний напій у спеку, посилаючись на поради лікаря Дар'ї Прокопик (Daria Prokopyk), назвала найбільш корисну заправку для популярного літнього салату.

Про це глава МОЗ написала на своїй офіційній сторінці в Facebook.

"Помаранчеві та червоні овочі (помідори, морква) містять оранжево-червоні пігменти – каротиноїди і лікопен. Це – провітамін А. В нашому тілі з нього утворюються активні форми. Ми здатні запасти провітамін А на 3-5 місяців вперед. Для того щоб корисні речовини з цих овочів засвоювалися, слід їх є з жирами (наприклад, з соняшниковою або оливковою олією). Це ефективно і безпечно", – зазначила науковий блогер.

Популярні новини зараз

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про безпеку плавання після прийому їжі та вживання алкоголю. Про це вона написала у Facebook.

В суспільстві існує поширена думка про те, що якщо побігти купатися відразу після щільного обіду, то можна потонути. А ось Уляна Супрун вважає, що плавання відразу після їжі не більш небезпечно для життя, ніж плавання через дві години після неї або ж взагалі на голодний шлунок.

Нагадаємо, в Україні з'явився новий календар щеплень. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Супрун розповіла, що в Україні було оновлено календар вакцинації у відповідності з рекомендаціями ВООЗ.

Зазначимо, жителі мегаполісів частіше відчувають стрес, тому необхідно навчитися його контролювати. Про це повідомила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у себе в Facebook.

За її словами, дослідження показують, що у них на 21% вище ризик появи тривожних розладів і на 39% - розладів настрою, ніж у жителів сільської місцевості.

В. о. міністра охорони здоров'я уточнила, що симптоми тривожності - це поганий настрій, порушення сну, підвищена чутливість до шуму або періодичне прискорення дихання і серцебиття.