Поліція затримала підозрюваного в замаху на вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк. Як повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, зараз проводяться невідкладні слідчі дії. Міністр пообіцяв, що В'ячеслав Аброськін, як керівник розслідування, надасть інформацію про затримання найближчим часом.
Жінку з хімічним опіком більше 30% тіла було госпіталізовано у відділення реанімації Херсонської обласної клінічної лікарні. Її стан лікарі оцінили як важкий. 1 серпня постраждалу доставили в Київський опіковий центр. Поліція кваліфікувала напад на співробітницю міськради Херсона як замах на вбивство. Справа перебуває на особистому контролі генпрокурора. Юрій Луценко прийняв рішення передати слідство у справі громадської активістки Катерини Гандзюк в Центральний апарат Служби безпеки.
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили
Пенсіонерам доплатять 1000 грн, але доведеться поморочитися: як оформити бонус
Чи можуть пенсіонери чомусь навчити дітей? Батьки посперечалися через похилий вік педагога
Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій
2 серпня прес-служба Нацполіції, посилаючись на першого заступника голови НПУ – начальника кримінальної поліції В'ячеслава Аброськіна, повідомила, що Гандзюк надали охорону. Зокрема, слідчий поліції Херсонської області, у провадженні якого перебуває ця справа, виніс постанову про застосування заходів безпеки у вигляді фізичної охорони потерпілої.
Аброськін також розповів, що для організації роботи та надання допомоги у розкритті цього злочину в Херсон направлені представники Головного слідчого управління та Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, створений для боротьби з проявами організованої злочинності.
Нагадаємо, відомій активістці хлюпнули в обличчя кислотою.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що постраждала активістка розповіла, як це було.
Також "Знай.uа" писав, що з'явилися моторошні кадри облитої кислотою Гандзюк.