У вівторок, 27 лютого, через різке погіршення погодних умов тимчасово припиняють роботу всі школи і більшість дитячих садків в Одесі.
Відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Синоптики стверджують, що завтра очікується різке й значне зниження температури, ціле місто замете снігом.
У зв'язку з цим вирішено скасувати заняття в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Як повідомили в мерії, в дитячих садах працюватимуть чергові групи, які беруть дітей в разі потреби. Міська влада просить батьків залишити завтра дітей вдома.
Стареньким готують пенсійні бонуси: кому доплачуватимуть по 1038 грн
Проблема дуже серйозна: письменниця звернулася до батьків російськомовних дітей
ПФУ оновить виплати: на скільки зростуть пенсії у 2026 році
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що чекає на українців у березні згідно з народним прогнозом.