

Що ж робити, щоб убезпечити свій будинок і спокійно відправитися відпочивати? Публікуємо докладну інструкцію від Головного управління Національної поліції в Київській області.
1. Не варто розповідати знайомим про дату відпустки і цінне майно. Перед пограбуванням злодії часто проводять свого роду "розслідування" - намагаються дізнатися, чи зберігаєте ви вдома гроші, де ви їх ховаєте, чи є у вас коштовності і так далі. Також грабіжникам важливо знати, коли ви поїдете з дому, тому про дати своїх поїздок краще не поширюватися.
Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку
Стаж на це не впливає: чотирьом категоріям пенсіонерів підвищать пенсії вже у липні
Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
3. Попросіть сусідів наглядати за вашим житлом. Якщо ви їм довіряєте, залиште ключ і попросіть періодично заходити й перевіряти, чи все в добре. Не зайвим буде іноді вмикати в приміщеннях світло. Це покаже злодіям, що житло не пустує.
5. Не залишайте ключі під килимком. І в поштовій скриньці, і під попільничкою біля ганку. Це може здаватися гарною ідеєю, адже так їх простіше потім знайти або комусь передати. Але точно так само легко їх можуть виявити і грабіжники.
6. Зачиняйте всі вікна і двері перед від'їздом.
7.Поставте сигналізацію. Це трохи затратно, але все-таки простіше і дешевше один раз витратитися на цей пристрій, ніж потім не дорахуватися улюбленого плазмового телевізора.
8. Якщо пограбування усе ж сталося, нічого не чіпайте самі і відразу телефонуйте в поліцію за номером 102.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що співробітники управління внутрішніх справ Ташкента затримали злочинну групу, в яку входили троє громадян України, яка намагалася пограбувати приватний "Орієнт Фінанс Банк". Про це повідомили в управлінні зв'язків зі ЗМІ Міністерства внутрішніх справ Узбекистану.