Сьогодні, 13 лютого, близько 11 години на Оболонській Набережній Києва чоловік намагався вкрасти велосипед. Це помітив мешканець будинку, де стався інцидент.
Так, він повідомив у поліцію, що бачив на камерах відеоспостереження, як між 3 і 4 поверхами нишпорить підозрілий чоловік, і, швидше за все, намагається викрасти велосипед. Про це передає Київ Оперативний в Telegram-каналі.


Коли патрульні прибули на місце виклику заявник вказав їм на невідомого і місце, де він знаходиться. Інспектори спіймали злодія на місці злочину – той якраз хотів вкрасти велосипед.
Під час поверхневої перевірки у чоловіка виявили знаряддя можливого злочину - інструменти та ніж. Крім того, правоохоронці з'ясували, що затриманий перебуває в розшуку Голосіївського управління поліції.
На місце події копи викликали слідчо-оперативну групу.
Українцям масово скасовують соцвиплати: влаштують ретельну перевірку - за що каратимуть
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Хворі стають здоровими: українцям масово анулюють діагнози - ВЛК закінчується повістками
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що 13 лютого в київському супермаркеті сталося пограбування.