Їсти і при цьому худнути – мрія кожної жінки. Жорсткі дієти і обмеження в їжі не лише псують настрій, але й негативно позначаються на нашому здоров'ї.

Однак, як стверджують дієтологи, вживаючи певні продукти, можна залишатися ситим, але не набирати зайву вагу.

Що ж потрібно їсти, щоб залишатись стрункою? Дієтологи запевняють - ці 9 продуктів буквально з'їдають твій жир!

Яйця
Але вони повинні бути варені. Можна зварити їх на круто або приготувати яйця пашот - так вони виходять дуже ніжними і зберігають більше корисних компонентів. Таке блюдо добре втамовує голод і не сприяє набору ваги.

Якщо ти не любиш яйця на сніданок, включи їх в денний або вечірній меню. У яйцях міститься багато необхідних для життєдіяльності людини вітамінів і мінералів. Одне яйце містить 15% добової норми білка.

Квашена капуста
Вона може служити як доповненням до страв, так і відмінним перекусом. Володіє цікавою властивістю: організму потрібно набагато більше енергії, щоб переварити цей продукт, ніж та, що надійде з капустою. У такій капусті присутня величезна кількість клітковини, вона позбавляє від закрепів, які часто мучать людей, що сидять на різних дієтах.

У квашеній капусті міститься велика кількість вітаміну С, а значить, вона допоможе уникнути застуди. Крім того, кисла капуста підсилює вироблення здорових клітин в організмі, знижує рівень шкідливого холестерину. Квашена капуста також містить антоціани - антиоксиданти, які уповільнюють процес старіння, особливо мозку.


Печена картопля
У неї дуже низька калорійність, печена картопля повністю засвоюється і виводиться з організму, не залишаючи слідів тяжкості в шлунку. Пектинові речовини допомагають організму позбавлятися від шкідливих речовин. Високий вміст калію в печеній картоплі корисний для м'язів - при його нестачі виникають судоми. Крім того, шкірка печеної картоплі покращує чоловічу потенцію.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Показати ще

Також непоганою альтернативою послужить варена картопля в мундирі.

Класичний йогурт
Підходить тільки в тому випадку, якщо його жирність становить не більше 2%. Йогурт містить кальцій, білок та покращує мікрофлору кишечника. Рскільки йогурт ферментований, він краще підходить для людей з непереносимістю лактози, ніж незбиране молоко та інші молочні продукти.


Артишок
Цей овоч не містить нічого шкідливого чи висококалорійного. Він непогано поєднується як з джерелами білка, так і з вуглеводами. Його регулярне вживання дає природний контроль за калорійністю їжі. Артишок - чудове джерело клітковини.


Квасоля
Особливо добре для схуднення вживати червону квасолю. Цей простий і недорогий продукт - джерело легкозасвоюваного рослинного білка, мінералів і вітамінів. Але мало хто знає, що вона також дуже ефективна в справі втрати ваги. Квасоля, завдяки великій кількості харчових волокон, покращує травлення і служить профілактикою хронічних закрепів.


Мигдаль
На думку багатьох дієтологів, секрет успішного схуднення - часте і дробове харчування протягом дня, яке допомагає запобігти переїданню ввечері. Мигдаль зі свіжими фруктами - кращий перекус, адже цей горіх багатий клітковиною.

Оливки
Цей продукт сприяє нормалізації роботи шлунку і контролю над вагою. Десять оливок в день або ложка оливкової олії сприяють поліпшенню засвоєння жирів і солей, а також виводять токсини.

Родзинки
Цей сухофрукт також чудово позбавляє від жирових відкладень. Як доповнення до дієти можна приготувати смачний джем з родзинками. Для цього потрібно подрібнити 100 г родзинок і кураги, 400 г чорносливу, 200 г шипшини, додати мед і є суміш по столовій ложці двічі на день.


Всі ці продукти мають низьку калорійність і в силу своїх особливостей допомагають швидко засвоювати їжу, перетворюючи її в енергію і вітамінний комплекс, але не призводять до відкладення жиру. Вживаючи їх, ти не будеш відчувати голоду, а отже, будеш менше їсти.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені з'ясували, що різке зниження калорійності споживаної їжі може порушити роботу серця.