Суд виправдав водіння в нетверезому стані племінника Матіоса Ярослава Максимця.
Цю інформацію передає "Политека".
Так, одним з вагомих аргументів стало використання неправильного алкотестера "Драгер".


У повідомленні говориться, що премянника головного військового прокурора Андрія Матіоса затримували за керування в нетверезому стані, проте суд не визнав показники алкотестера Драгер 6820 допустимим доказом для його покарання.


Нагадаємо, що суд відпустив соратника генерального прокурора Юрія Луценка - Ярослава Максимця, а разом з ним племінника Головного військового прокурора Андрія Матіоса. Обох затримували за керування в нетверезому стані, але вердикт винесли непередбачуваний – не визнали показники алкотестера Драгер 6820 "допустимим доказом".
НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців
Штрафи впаяють по-повній: податкова попередила про зміни з 1 серпня
Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців
В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів
Як відомо, Андрій Матіос, керуючи автомобілем Infiniti FX 37, врізався в огорожу київського швидкісного трамвая на перехресті вулиці Героїв Севастополя та проспекту Комарова. Це сталося в ніч на 26 березня 2018 року.
На місце аварії приїхали копи, зафіксували у водія 0,34 проміле алкоголю (допустима межа для водіїв - 0,2 проміле). Пізніше суддя Солом'янського райсуду. Києва Марія Зелінська вирішила не залучати Андрія Матіоса до відповідальності за водіння в нетверезому стані.
Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в понеділок, 20 серпня близько 5:00 ранку за місцевим часом невідомі обстріляли пост безпеки біля посольства США в Анкарі, Туреччини. У Ердогана наголосили, що цей інцидент є "спробою спровокувати хаос".