Яким собі уявляють літній відпочинок більшість туристів? Якщо спростити відповідь на це питання, то можна виділити всього дві категорії: любителі моря і любителі гір. І те, і інше є в Україні, тому проблем з цим виникнути не повинно. Але що, якщо є альтернатива відпочинку на морі. В Україні є досить багато барвистих острівців, де можна дуже спокійно і затишно відпочити, а іноді не гірше, ніж на морі. Тому список найкрасивіших островів України буде як ніколи до речі.

Відпочинок в Україні 2017: список найкрасивіших островів

Острів Зміїний, Одеська область – прекрасне місце для заміни умовної Одеси. Адже знаходиться цей острів зовсім недалеко від неї. Там є усе потрібне для комфортного відпочинку – море, і невелике прісне озеро. В різні роки цей острів був у владі величезної кількості країн: Римської, Візантійської, Османської і Російської імперій. Крім цього він примітний своєю прекрасною природою. Так що це місце ідеально підійде для любителів спокійного і затишного відпочинку.

Острів Джарилгач, Херсонська область – найбільший безлюдний острів у всій Центральній Європі. Завдяки тому, що там ніхто не живе, природа тут дуже цікава, а більшість представників флори і фауни занесені в Червону книгу. Кажуть, що якщо ви тут побували, то обов'язково повернетеся ще.

Острів Бірючий, Херсонська область – частина Азово-Сиваського національного природного парку, а з 1927 року тут облаштований заповідник. Потрапити туди не просто, потрібні спеціальні дозволи у місцевої влади. Але воно того варто, подивитися на благородних оленів, ланей і величезну кількость інших диких тварин можна далеко не у всій Україні.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Показати ще

Острів Березань, Миколаївська область – частина Національного історико-археологічного заповідника "Ольвія". З ним пов'язана дуже цікава історія повсталого крейсера «Очаків», команда якого була розстріляна саме на цьому острові. Щоб потрапити сюди на екскурсію потрібно буде домовитися в найближчих селищах.

Острів Інь-Янь, Івано-Франківська область. Назва походить від однойменного китайського символу, який острів нагадує з висоти пташиного польоту. Крім цього, кажуть, що острів насичений гармонією, яку він надає всім його відвідувачам. Так що, повернетеся звідси ви з прекрасним настроєм і повним сил.