Ще з самого дитинства ми звикли, що далеко не всі музеї можуть бути цікавими. Ставши трохи дорослішими ми почали розуміти всю цінність музеїв, і почав з'являтися інтерес до них. Але, все одно, є місця, де може бути нудно. Тому, ми вирішили зробити топ найцікавіших музеїв в Україні, щоб ви точно не потрапили в нудне місце.
Відпочинок влітку 2017: список найцікавіших музеїв України
Музей весілля, Полтавська область, село Великі Будища. Єдиний у своєму роді музей в Україні. Відрізняється від інших, як мінімум тим, що тут все можна помацати, розглядати зблизька, і вам не буде заважати ніяка скляна вітрина. А в печах тут печуть справжні пироги. До речі, частенько виходить так, що гості тут потрапляють на справжнє весілля. Хіба такий музей може бути нудним?
Музей сновидінь, Київ. Незважаючи на таку назву, назвати це місце музеєм досить складно. Звичайно, тут можна дізнатися досить багато про сни, але найголовніше – тут можна дізнатися, що означають твої сни. До речі, для цього можна навіть не приходити сюди, можна просто скористатися сайтом цього музею.
Музей звуку, Одеса. Дуже цікаве місце, тут крім безлічі експонатів у вигляді дивних магнітофонів, грамофонів і нових плеєрів, так само можна послухати старі голоси. Ще тут можна подивитися на мікрофон Утьосова та інших вождів СРСР.
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Музей праски, Хортиця, Запоріжжя. В ньому зібрано понад 300 експонатів. І всі вони різні, від старовинних, і до вже нових – електричних. Від величезних 10-килограмових, і до самих мініатюрних – 100-грамовых. Досить цікавий музей, якщо враховувати, що майже всі праски збиралися на самих різних барахолках.
Музей непотрібних речей, Київ. Часом, речі, які людям здаються зовсім не потрібними, несуть величезну цінність. Можливо не завжди фінансову, але часто історичну. Саме таких речей в цьому музеї повним-повно. А головним експонатом вважається порцеляновий сервіз в ідеальному стані.
Музей під землею, селище Нерубайське під Одесою. У роки Другої світової війни саме тут жили і воювали одеські партизани. А зараз на цьому місці зроблений музей, де можна подивитися на безліч військових експонатів, і пройтися по тунелях, де колись була війна. До речі, їх тривалість майже два з половиною кілометри.
Музей історії туалету, Київ. Це єдиний подібний музей у Східній Європі. Тут можна побачити величезну кількість унітазів. А так само, відстежити всю історію зрозумілого всім процесу. Дізнатися про це може бути дуже навіть цікаво.