Російська компанія Gloria Jeans три роки поспіль, незважаючи на війну, працює на території так званої ЛНР.

Про це у своєму блозі розповів Денис Казанський.

За його словами, виробництво навіть не приховують, а податки сплачують у Луганській області – незаконним збройним формуванням.

"Але в Україні це нікого не цікавить. Українці активно вітають введення санкцій проти Росії, радіють черговому наганяю, який Москва отримує то від німців, то від американців, але при цьому не поспішають вимагати жорстких умов", - підкреслив блогер.

Казанський опублікував і докази подібної діяльності, які активно розповсюджували сепаратистські ЗМІ:

Популярні новини зараз

ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці

Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах

Показати ще

"Власник компанії Володимир Мельников абсолютно відкрито зізнавався журналістам, що працює в підконтрольному "ЛНР" Луганську і платить бойовикам податки", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", копи викрили підпільне виробництво одягу відомих брендів на Одещині.