Архієпископ Сімферопольський і Кримський Української православної церкви Київського Патріархату Климент прийшов на суд у Криму до заарештованого "окупантами" активіста Володимира Балуха.

Фото опублікував на сторінці у Facebook кримськотатарський активіст Заїр Смедляєв, чим викликав у користувачів сльози на очах. Муфтій Духовного управління мусульман України Саїд Ісмагілов поцікавився у коментарях, чи здатен хтось з кримських імамів на такий вчинок.

Смедляєв відповів, що імами також приходять на суди, але не муфтій Еміралі Аблаєв. Активіст пригадав, що Климент відвідував у психлікарні політв'язня - заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.

Фотографію також прокоментував голова Інформаційного управління Київської патріархії архієпископ Євстратій Зоря: "Не вважаю себе схильним до прояву емоцій, але це фото викликає сльози на очах".

Зазначимо, що ФСБ заарештувала Балуха у грудні 2016 року за нібито зберігання боєприпасів. На засіданні 20 липня "Роздольненський районний суд" не задовільнив клопотання адвоката активіста щодо утримання його під вартою до 21 серпня цього року.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 22-28 грудня для всіх знаків Зодіаку: кінець Козорогів, справи Дів та підвищення Овнів

Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн

ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону

ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", сербський режисер Емір Кустурица прилетів до окупованого Криму.