Швейцарська фінансова група Credit Suisse опублікував свій щорічний звіт про матеріальний добробут дорослих громадян різних країн світу. Цей рейтинг не показує рівень багатства тієї чи іншої держави в цілому, а лише заробітки її жителів як приватних осіб. Всього було зібрано дані про 4,8 млрд чоловік.

Щоб визначити рівень багатства, Credit Suisse враховує як фінансові (наприклад, банківські депозити), так і нефінансові активи (наприклад, нерухомість), та віднімає суму боргу. Якщо активи менші, ніж борг, індекс може бути негативним.

На наведеній нижче карті показана сума грошей, якою володіє кожен дорослий в тій чи іншій країні. Це середній коефіцієнт: 50% громадян мають більше, 50% - менше.

За одиницю виміру взято 1000 доларів США.

Як показує інфографіка, рейтинг очолила Ісландія ( 445 тисяч доларів), за нею йдуть Швейцарія ( 229 тисяч доларів) і Люксембург (168 тисяч доларів).

В Україні ж на одного дорослого в середньому припадає лише 100 доларів.

Для порівняння, в Японії на одного жителя припадає близько 124 тисяч доларів, у США - 56 тисяч доларів, у Китаї – 6,7 тисяч доларів, у Бразилії – 4,6 тисяч доларів, в Індії – 1,3 тисяч доларів.

Популярні новини зараз

1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Показати ще

Усього людство володіє 280 трлн доларів. А кількість мільйонерів у світі за останні десять років збільшилася на 8,74 млн.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про те, як живуть діти Білла Гейтса.