До Електронної книги скарг України написала жінка, яка скаржиться на те, що під її вікном вже не перший день валяється кішка, що померла.
Про це повідомляє Politeka.
Але двірники туди ніяк не доберуться та й взгалі, чомусь, двірники нікуди в її дворі не добираються. А гроші ж просять…
Ось її скарга: “Живу на вул. Олексіївська 4, кв 21 вже 20 років. Сьогодні відкрила вікно і побачила, що у мене під вікном руда дохла кішка. Двірникам неохота її тягнути до сміттєвих ящиків, простіше скинути її за кущі і наче так і треба. Двірників взагалі не бачимо, що вони прибирають вулицю перед будинком. Пройдуть перед будинком з опухлими червоними від горілки пиками і на цьому все. В під’їзді вже давно ніхто не миє підлоги – вже більше року нікого не бачила. Понабирають декілька ділянок-зарплату отримують регулярно.Не бачила я давно, щоб двірники мели у нас перед під’їздом асфальт.
На сміттєвих ящиках все звалюють вічно там бардак, а потім все бачать надсилають кілька двірників і всі вони разом вантажать сміття на машину.Я вважаю,що треба замінити двірників,які у нас зараз працюють на нормальних.Двірничка постійно ходить з опухлим відводки особою”, – написала вона.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Варто відзначити, що раніше слідчі в Кемеровській області почали перевірку повідомлень про фейковий ремонт дитячого майданчика. Про це повідомляє російське видання.
Якщо вірити фотографіям на сайті адміністрації Тісульського району, спортивний майданчик біля одного з житлових будинків застелений рівним сучасним гумовим покриттям. Однак місцеві жителі публікують в Інтернеті зовсім інші знімки - на них тренажери стоять просто на землі, серед щебеню і калюж. За їх словами, жодного покриття тут "не було і немає".
Втім, виявити обман неважко і самостійно, монтаж зроблений дуже "незграбно". Як пояснила місцева влада виданню, покриття все ж постелили, але ще торік. А на зиму прибрали, щоб не зіпсувалося. Тепер воно повинно бути постеллено знову в термін до 20 травня.
За даними з сайту місцевої адміністрації, на благоустрій майданчика було витрачено понад 150 тисяч рублів.
Крім того адміністрація міста Великий Устюг розмістила замовлення на виконання робіт з облаштування, обслуговування і демонтажу місць для прання і полоскання білизни.
З документів, розміщених на сайті держзакупівель, видно, що початкова (максимальна) ціна контракту становить 210 тисяч рублів. Кошти виділяються з бюджету міста. За цю вартість виконавець повинен облаштувати місця для прання і полоскання білизни на річці Сухона до 31 травня, обслуговувати їх до 25 вересня і потім розібрати їх.
У 2015 році на сайті держзакупівель вже був опублікований ряд замовлень, пов'язаних з організацією прання білизни на річках, в тому числі зимових - в ополонці. "Літня" закупівля була розміщена також адміністрацією Великого Устюга, а ось закупівлю на ополонку оголосили в Костромській області.
Столичні комунальники активно готують зони до сезону відпочинку