Перші фото потужної самохідної пускової установки оперативно-тактичного ракетного комплексу "Грім" потрапили в мережу.
Ходовий макет зафіксували під час руху дорогою і виклали знімки на RKForum.
Згодом на порталі Ukrmilitary повідомили, що автомобіль дуже схожий саме на СПУ ОТРК "Грім", знімки якої раніше оприлюднювало конструкторське бюро "Південне" у процесі збирання.


Гендиректор КБ Олександр Дегтярьов ще в квітні заявляв, що цей комплекс може похизуватися дальністю польоту снаряда від 250 до 450 кілометрів і знаходиться на стадії остаточного доведення ракети.
Любовний гороскоп на понеділок, 28 квітня: кому зірки подарують пристрасть, а кого розчарують
ТЦК не зглянеться на вік і хвороби: чоловікам 50+ масово готують повістки - куди відправлять
На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Як раніше писав інформаційний портал "Знай.ua", українські конструктори взялися за розробку нового ракетного комплексу, що, за словами секретаря РНБО Олексанлра Турчинова, стане найкращим стандартом оперативно-тактичних ракет у світі і перевершить навіть легендарний "Сапсан".