Український адвокат Масі Найєм опублікував відео, на якому водії їздять і паркуються на пішохідній Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві.

"Тут вмирали люди. По ній заборонено їздити. Але це – декларативно... Так не буває, що ти тут вільний, а там – раб. Що тут плачеш про смерті на сході, а там їздиш по вулиці Героїв. Не буває, що брешеш собі, а потім раз – і щасливий", – написав Маси Найєм на своїй сторінці на Facebook.

У коментарях під постом користувачі мережі засудили водіїв. Люди зазначають, що самі бачили, як кілька машин з'їжджають з Хрещатика на пішохідну вулицю.

Популярні новини зараз

Навіть терти не доведеться: як почистити килим копійчаними засобами

Перші 84 дні безкоштовно, потім – 25 гривень: Lifecell запровадив нову послугу задешево

Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня

Якщо дорожите субсидією – не ігноруйте: що треба робити, щоб залишитися з допомогою

Показати ще

"Масі, тільки що їхала по Хрещатику, бачила кілька таких машин. Жах просто. Побачили лазівку. Бридко", – пише Ольга Лісова.

"В совку машини з області мали номери КХ та їх називали колгоспниками, оскільки ті регулярно подавали привід дивитися на них як на простецьку малоосвічену публіку. Часи змінюються, а люди залишаються вірними своїм переконанням", – відзначає Еміль Салманов.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", мінкульт визначив переможців конкурсу проектів для нового меморіального комплексу Героям Небесної Сотні - Музей Революції Гідності, який планують побудувати в Києві.

Як повідомили представники Міністерства на сторінці в Facebook, проект Ірини Волинець і Марії Процик став кращим. Проект переміг у номінації "Меморіал Героїв Небесної Сотні".

З 20 до 25 лютого громадяни можуть надсилати пропозиції щодо вдосконалення проекту-переможця. Їх, за згодою автора, врахують у завданні на проектування.

Нагадаємо, звященник Іван Сидор виклав у соціальні мережі унікальний відеозапис, на якому зафіксовано розстріл громадян в 2014 році.

"Це відео публікується вперше. Михайлівський Золотоверхий собор у ніч розстрілу Небесної сотні (19.02.2014). Минуло рівно 4 роки", – зазначив священик.

На записі показано десятки людей, які збираються всередині Михайлівського собору. Відзначимо, що в ніч, коли спецпідрозділ "Беркут" штурмував Майдан, священик Іван всю ніч бив у дзвони.