Депутати в Кабінеті міністрів України планують введення високих штрафів для водіїв, які викидають сміття на узбіччя.

Про це написав міністр інфраструктури Володимир Омелян в Facebook.

До запису міністр прикріпив фотографії з прибирання сміття на автотрасі Київ-Харків.

"Це - сміття, яким щедро всипані наші узбіччя. Сміття розкидає не "Укравтодор", не міністр або прем'єр-міністр, а переважно самі автомобілісти: недопалки, пляшки, цілі мішки. Прибираємо і будемо ініціювати високі штрафи за таке неподобство і нехлюйство!" – йдеться в повідомленні.

Кадр з місця

Кадр з місця

Кадр з місця

Нагадаємо, в Україні з 1 січня 2018 року встановлюється заборона на поховання необроблених побутових відходів. Крім цього, українці відтепер повинні сортувати сміття.

Крім того, в італійському місті Турин пролунав вибух, в результаті чого як мінімум четверо людей отримали поранення.

Дивіться сюжет про сміття

Популярні новини зараз

Пенсію скасують: три причини, через які ПФУ припинить виплати

Назвати дитину хочуть, а РАЦС не дозволяє: список заборонених імен

Проїзд в автобусах, тролейбусах та трамваях подорожчає: нові тарифи з 1 серпня

До ТЦК доправлять навіть знятих з обліку: що не так із реєстром "Оберіг"

Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", житель Донецька змінив світогляд після маршу на честь Бандери.