У світі 800 мільйонів людей живуть за рахунок грошових переказів, одержуваних від родичів, що працюють в інших країнах.Про це інформує ООН.За даними організації обєднаних націй, всього в світі близько 250 мільйонів міжнародних мігрантів, з них 200 мільйонів - трудових.

Представники органісімейні грошові перекази підтримують кожного сьомого жителя Землі.Близько 75% грошей, що висилаються трудовими мігрантами своїм близьким, йдуть на їжу, медикаменти та оплату житла і навчання дітей.
"Очікується, що в період з 2015 до 2030 року трудові мігранти відправлять додому 6,5 трильйона доларів. У середньому більшість трудящих-мігрантів посилають додому по 200-300 доларів кілька разів на рік", - йдеться в звіті організації.

Українських заробітчан масово депортують з Європи

Українські заробітчани останнім часом все частіше стикаються з проблемою депортації. Наших людей масово женуть з Європи. Справа у тому, що почастішали випадки з простроченими візами і тому людей розвертають на кордонах.

Також ми писали про те, що у Європі планують масово відправляти додому мігрантів, під загрозою опинилися і українці. Про це заговорили в Італії. Наразі в італійському МЗС одним з пріоритетних завдань стало питання виселення нелегальних мігрантів.

Дивіться: як українц їздять на сезонну роботу в Європу

Як раніше повідомляв "Знай.ua", представник польського сейму висловився у бік українських працівниць в польських лікарнях. За словами Станіслава Тишка, працевлаштування українських медсестер в країні призводить до підвищення смертності через низьку кваліфікацію цих медпрацівників.

Популярні новини зараз

Скільки доведеться платити за електроенергію з 1 березня: тариф не для всіх буде однаковим

Заберуть житло, і речі зібрати не встигнете: через які борги українці ризикують опинитись на вулиці

Технічний збій чи привід для хвилювання: чому "Резерв+" перетворює українців на порушників

За кіло каші доведеться віддати 93 грн: супермаркети оновили ціни на рис, гречку та макарони

Показати ще
У той же час польські фермери скаржаться на брак працівників. Збір врожаю полуниці опинився під загрозою. У Польщі до 40% врожаю полуниці може залишитися неприбраним через брак працівників з-за кордону, а все через зміни в адміністративно-правових нормах.