Поліцейські встановили особу пораненого чоловіка, який постраждав під час стрілянини на вулиці Зоологічний у Києві.

Про це повідомила прес-секретар столичної Національної поліції Оксана Блищик в Facebook. Невідомі напали на чоловіка посеред білого дня на вулиці, підстрелили його та втекли на автомобілі з місця злочину.

Пораненим виявився 28-річний приватний підприємець. Потерпілого оперативно госпіталізували. Медики діагностували у нього два вогнепальних поранення.

Нападники викрали у підприємця сумку з грошима. Правоохоронці не розголошують, яку суму з собою прихопили зловмисники. У місті оголосили план "Перехоплення", щоб затримати нападників по гарячим слідам.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чоловіка підстрелили на одній вулиці Києва. Нападники швидко втекли на автомобілі.

Популярні новини зараз

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги

Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Показати ще