Військовий експерт Юрій Колесніков заявив, що питання ліквідації ватажків "ДНР" та "ЛНР" Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького вирішують їхні господарі у Кремлі.

За словами Колеснікова, доля керівників злочинних угрупувань з Донбасу залежить від однієї людини - Володимира Антюфеєва, якого випадково "засвітили".

"Цим двом "красеням", Захарченку та Плотницькому, просто дають трохи заробити грошей, і їхня доля ще не вирішена. Їхня доля вирішується протягом хвилини. Команду дали - і їх немає", - зазначив експерт.

Він додав, що Плотницький влаштовує Кремль більше. Захарченка підводить його розум - чого лише варті його "шедеври" на кшталт "концтабору у Рейк'явіку".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Плотницький наказав своїм бойовикам порахувати, скільки у Луганську залишилось покинутих квартир.

Популярні новини зараз

Кабмін вносить зміни до бронювання: кого торкнуться нові правила

Несплата комуналки: при якій заборгованості можуть ініціювати конфіскацію житла

Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати

Перевірте, чи є у списку: українцям почали виплачувати по 10 800 гривень

Показати ще