Існують звичайні кардіотренування, а є високоінтенсивна тривале тренування, яке дає більше результату, якщо дотримуватися правильну техніку.

Професійні бодібілдери розповіли, як веде себе організм і тіло при виконанні тривалих фізичних навантажень підвищеної інтенсивності.

Цей вид тренування ще називають повільною аеробної, при якій пульс не виходить за 150 ударів в хвилину. Виконуємо один вибуховий повтор вправи з вагою і повторюємо його протягом 5-7 хвилин.
Ця вправа покращує кисневий процес, підвищуючи вашу витривалість. Скорочуються м'язи тканин і саме це дає найбільший потенціал для росту і сили м'язової тканини.

Як зберегти рельєф на все життя?
Такий метод тренування можна виконувати кілька разів на тиждень, що не дасть м'язам довгий час розслаблятися. Високоінтенсивне кардіо підвищує витривалість тканин і з часом ви зможете піднімати більше ваги і збільшити час повторів. При цьому загальний темп такого тренування залишається повільним і постійним.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Виберіть одну вправу з будь-якого кардіотренування, роблячи один повтор з максимальною викладкою кожні 3-5 секунд протягом 5-7 хвилин. Це буде вважатися одним підходом, слідом за ним виконайте ще два, відпочиваючи 5 хвилин між ними. Важливо стежити за пульсом, щоб він не вибивався з діапазону 140-150 ударів на хвилину.

Якщо ви вирішили збільшити навантаження, стежте за тим, щоб вам було легко відновлюватися після неї. Важкі і тривалі вправи новачкам дуже складно виконувати та можна отримати травми м'язів.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що вчені запевняють, що вечорами у нас з'являється здатність тренуватися на 20 відсотків довше і з більш високою інтенсивністю. У "сов" організм починає свою активність після обіду, а точніше після 11 години після пробудження. У "жайворонків" через 6 годин після підйому. Увечері настає друга фаза активності в обох, тому з'являється можливість займатися енергійніше, довше і важче.