У селі на Чернігівщині, 4 червня, застрелився відомий український режисер Леонід Кантер. Втім в мережі активно обговорюють й іншу версію. Друзі та близькі не вірять, що він міг накласти на себе руки.

Втім, стало відомо, що в особистому житті Леоніда були проблеми, що й могло підштовхнути його на такий крок.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав лідер націоналістичного руху "С14" Євген Карась.

За його словами, близькі друзі підтвердили, що у Кантера "були особисті проблеми, за якими він міг піти на такий крок".

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго"

Мер у росії закликає бити молодь, щоб навчити відповідати за свої слова: "У морду - це боляче"

Еко-активістка, яка виїхала до Європи, звинуватила ЗСУ за "срачі" в окопах: "Це все сортується"

У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі

Показати ще

"Сподіваюся, що ця загибель буде детально розслідувана, оскільки Кантер вніс дуже вагомий внесок в боротьбу з російською пропагандою, і у нього було багато ворогів. Крім того, він боровся з місцевою мафією, яка вирубала ліси. Тому могли бути різні складні версії вбивства", - написав Карась.

Відзначимо, раніше сумнів в тому що загибель Кантера була самогубством висловив український волонтер і співзасновник ресурсу InformNapalm Роман Бурко.

"Особисто я і дуже багато моїх друзів вважають, що загибель Леоніда Кантера може бути ретельно замаскована під самогубство. Леонід багато зробив для боротьби за свободу України. Також не виключаю варіант, що так званий "список 47" (замовних Кремлем журналістів / блогерів) може бути димчастої завісою і відволікати увагу і сили силовиків від інших цілей", - написав він на своїй сторінці в соцмережі.

Наразі друзі та знайомі Кантера звертаються до правоохоронців та просять більш ретельно розслідувати смерть режисера.

У поліції в свою чергу запевняють ,що все вказує на те, що смерть Кантера – це справа рук його самого. Адже чоловік перед тим, як скоїти самогубство, залишив кілька прощальних листів. Зокрема, в рукописах йшлося про те, що виконав свою місію в цьому житті і йде далі з бажанням, щоб розпочату ним продовжували однодумці.

Поліція також уточнила обставини смерті: за словами Юрія Жули, Кантер "застрелився у великій залізній діжці об'ємом 3 кубометра в своєму дворі, на дно постелив ковдру або покривало, ліг і вистрілив одиночним пострілом з автомата знизу в голову, щоб не бруднити своєю кров'ю землю, яку любив і оберігав".

Кантер мав велику родину, у нього залишилась дружина з трьома дітьми.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", в мережі з'явилась реакція знайомих на смерть Леоніда Кантера.