У Вінниці фахівці відкрили сейф, який робітники знайшли під час прокладки теплотраси.

Як пише в Facebook председателm КП "Центр історії Вінниці" Олександр Федоришен, спочатку фахівці вважали, що сейф був німецького виробництва. Деяким ЗМІ дозволили називати його "гітлерівським". Однак після відкриття з'ясувалося, що він польського виробництва.

У ньому була якась технічна документація, одного з довоєнних підприємств. Деякі документи були російською мовою. Поки незрозуміло походження сейфа, а також його господарі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що британські археологи відкопали старовинну золоту прикрасу часів правління імператора Юстиніана в графстві Норфолк. Подібні прикраси використовували в ритуалах під час поховання людей, вони були частиною скарбів, які знайшли на місці старовинного кладовища.

Популярні новини зараз

Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line

Показати ще