Морські піхотинці Військово-Морських Сил Збройних Сил України виконали нічні стрибки з парашутом у ході проведення українсько-американських навчань "Сі Бриз - 2018". Курсанти Одеської Військової академії теж стали учасниками десантування.
Як повідомляють керівники занять, з випробуванням всі бійці впоралися і готові виконувати завдання за призначенням, передає "Политека".
У Міністерстві оборони України підкреслили, що навчально-бойові завдання є досить складними, оскільки приземлення в темряві - важка перевірка всіх набутих професійних знань і навичок.
Також повідомляється, що повітряне командування "Схід" спільно з ПВК "Південь" та оперативними командуваннями "Південь"і "Захід" приступило до заходів активної фази.
Частини і підрозділи угруповання військ, в який входять ОК і ППК "Схід", після відпрацювання практичних питань нанесення зосередженого ракетно-авіаційного удару по умовному противнику, уточнення бойових завдань підлеглим військам (силам) щодо подальших дій, почали протидіяти повітряному нападу.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Особовий склад підрозділів відпрацьовував різноманітні вступні - починаючи від відбиття нападу ворожих диверсійно-розвідувальних груп, оперативною заміною пошкоджених вузлів і агрегатів, закінчуючи згортанням і розгортанням техніки при швидкій зміні позиції тощо.
"Згідно з планом бойової підготовки розрахунки протикорабельних ракетних комплексів Чорноморського флоту проводять тренування по нанесенню ударів по морській цілі з використанням пересувних берегових ракетних комплексів", - уточнили в прес-служби.
Також портал повідомляв про те, що Росія негативно ставиться до навчань США і України Сі Бриз-2018 в Чорному морі, так як вони погіршують військово-політичну ситуацію в регіоні". Про це заявив російський сенатор Франц Клинцевич у своєму Twitter, запевнивши, що навчання не представляють небезпеки для Росії.