Як тільки настає пекельна спека, у більшості офісних приміщень, житлових будинках, інколи – в автобусах, не обходиться без кондиціонеру. І починається найцікавіше: боротьба між тими, кому "дме", і тими, кому несила дихати.

Чи насправді кондиціонер настільки шкідливий, як про нього розповідають, і головне – як правильно ним користуватися, аби не захворіти? Про це в ефірі "Знай.ua" розповіла лікар-отоларинголог Ольга Усачова.

Ризики використання кондиціонеру у приміщенні

Фахівець попереджає: попри всі стереотипи ризик захворіти у теплу пору року значно вищий, аніж у зимові морози. Тому недбале ставлення до свого здоров'я влітку може обернутися негативними наслідками і тривалим лікуванням.

Викликає кондиціонер іноді і тяжку форму пневмонії, іноді – до легеневої недостатності, бувають і летальні випадки. Існує небезпека отримати розлади на рівні неврології, що теж вимагає профілактики і додаткової терапії.

Популярні новини зараз

В Україні легкові авто ТЦК беруть на облік: що загрожує власникам

ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо

Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

Показати ще

"В офісах і центрах – централізоване кондиціонування. Вдома – побутове. Звичайно, легше фільтрувати, легше доглядати саме за побутовими. З централізованими ми будемо сподіватися тільки на майстрів, тому що тільки вони чистять та роблять профілактику", - пояснила Усачова.

Дивіться: Ольга Усачова: Як користуватися кондиціонером, щоб не захворіти?

Як повідомляв портал "Знай.ua", українців попередили про наближення надпотужної магнітної бурі. Найскладніша фаза – 1 та 2 червня. В цю ніч магнітні коливання будуть незначними, але 2 червня магнітна буря досягне піку - підніметься до рівня G1. Протягом 2-4 червня метеозалежні люди почуватимуть слабкість. У наступні три дні ті, хто страждає на артеріальну гіпертонію та гіпотонію, хвороби серця, ще відчуватимуть їхні наслідки.