Вже ні для кого не секрет, що в Європі не заведено поступатися місцем у транспорті людям похилого віку. Мовляв, для пенсіонерів це – справжня образа. Мовляв, молодик гадає, що вони вже ні на що не здатні.
Так вважає і професор Оксфордського університету і клінічний консультант організації громадського здоров'я Public Health England, сер Муїр Грей, пише The Independent.
Він наполягає: чим старшими ми стаємо, тим більше нам потрібно рухатись. А тому спеціаліст радить пенсіонерам ходити як мінімум 10 хвилин щодня і завжди обирати сходи, а не ліфт.
"Нам потрібно з віком ставати активнішими. Тож подумайте двічі, перш ніж поступатися місцем в автобусі людині старшого віку. Постояти кілька зупинок – дуже хороша фізична вправа", - пояснив Грей.
Саме помірне навантаження може допомогти пенсіонерам якомога довше жити повноцінним життям, зменшити схильність до деменції, а ще почуватися на 10 років молодшими.
У "Нафтогазі" заявили, що більше не прийматимуть показання лічильників: що зміниться
Українцям почали блокувати доступ до "Приват24": кому це загрожує
Важливий строки для пенсіонерів: якщо не встигнути за 10 днів – будуть наслідки
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Дивіться комплекс гімнастики для людей похилого віку
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Кабміні розповіли, хто з пенсіонерів залишиться з носом.