Син народного депутата від Радикальної партії Ігоря Попова Богдан і його спільник при пограбуванні почали давати свідчення поліції.

Про це розповів речник столичної прокуратури Надія Максимець.

"Розгляд клопотань про обрання запобіжного заходу обом неповнолітнім відбудеться завтра о 14:00 і 16:00 в Оболонському районному суді столиці", - сказав чиновник. За її словами, підлітки вже почали давати свідчення щодо нападу на магазин.

Варто відзначити, що раніше малолітні злочинці відмовлялися давати свідчення.

Популярні новини зараз

Пенсію зменшать або призупинять: які пенсіонери у зоні ризику

Українців закликають готуватися до складної зими: опалення може не бути

Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці

Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація

Показати ще

Пограбування мажора

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що столична прокуратура оголосила про підозру у вчиненні розбійного нападу на магазин синові народного депутата України від "Радикальної партії" Ігоря Попова 14-річному Богдану.

Попова-молодшого затримали з подільником на Оболоні після нальоту на магазин "Святковий". Це розбійний напад відбувся 26 листопада близько 20:00, на проспекті Рокоссовського, 3. Злочинці забігли в магазин і, погрожуючи зброєю, забрали виручку в 2 тисячі гривень.

Одного продавці затримали відразу біля каси.

Подільника, який виявився сином нардепа, зловив через 5-7 хвилин, за орієнтуванням поліцейський патруль біля ЖК "Міністерський" в тому ж Оболонському районі.