В "ДНР" приведено у виконання смертний вирок – до смертної кари засудили членів банди, яка викрадала людей. Про це повідомили сепаратистські ЗМІ з посиланням на "верховний суд ДНР".

Вони інформують, що 18 липня було винесено вирок озброєному угрупованню, яке займалося викраденням людей, здирництвом та вбивствами. У банду входило десять осіб. Вони орудували в 2014-2015 роках на всій території фейкової республіки. Причому діяли під прикриттям громадської організації "Козачий союз "Область війська Донського".

За сукупністю скоєних злочинів одну людину було засуджено до смертної кари, вісім – до довічного позбавлення волі, ще одного – до 13 років в’язниці.

Вирок виконано. Прізвища, вік, професії фігурантів справи не відомі. Немає інформації і про те, в яких містах вони проживали, і чи орудували вони в сусідній "ЛНР".

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Як раніше передавав портал "Знай.ua", вперше з 2009 року в Таїланді злочинця засудили до смертної кари: 26-річний Тірасак Лонгжі, який убив підлітка в 2012 році, отримав смертельну дозу ін'єкції.

Шість років тому хлопець убив підлітка, завдавши йому 24 ножових поранення, після чого вкрав гаманець і телефон. З 2012 року засуджений просидів за ґратами, після чого суд першої інстанції виніс смертельний вирок, а апеляційний та Верховний суди його підтвердили.

У період з 1935 по 2003 рік в Таїланді стратили 325 людей, більшість з них розстріляли. Протягом 6 років страту не використовували, проте в 2009 році її відновили. Шістьом ув'язненим ввели смертельну дозу ін'єкції. З тих пір більше нікого не страчували.

Нагадаємо, 10 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби зі смертною карою. Його заснували в 2003 році за ініціативою Всесвітньої коаліції щодо заборони смертної кари, в яку входять понад 150 правозахисних організацій, адвокатських об'єднань, профспілки, місцеві та регіональні органи влади, які об'єдналися, аби позбавити світ від смертної кари.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, де найчастіше вдаються до смертної кари.