Все більше росіян виступають проти бойовиків на Донбасі та підтримки Росією "ДНР" й "ЛНР".
Про це свідчить опитування російського "Левада-Центру". Лише 41% респондентів виступили за те, щоб Москва і далі підтримувала терористів. 6% вважають, що Росії варто підтримати Київ у питанні конфлікту на Донбасі.
Категорично проти будь-якої підтримки "ЛДНР" виступили 31% росіян. Громадян РФ все менше хвилює питання приєднання окупованих територій. У порівнянні з даними за 2014-2015 роки, росіянам стає все більш байдужою доля конфлікту на Донбасі й ситуація всередині України.
Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня
Платіжки за газ зміняться вже з 1 жовтня: які нововведення готують українцям
Великі ЖК замість "сталінок" та "хрущовок" можуть остаточно спотворити міста
ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
"У більшості росіян досі немає впевненості в питанні, навіщо Росії підтримувати Донбас. Іншим чинником, що викликає невизначеність російських громадян по "ДНР" і "ЛНР", є те, що він назвав "правовим свавіллям" на непідконтрольній Києву території Донбасу. Навіть на рівні еліт немає однозначного сприйняття Донбасу і тієї місії, яку виконує Росія", - пояснив результати опитування партнер Агентства стратегічних комунікацій Вадим Самодуров.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, напередодні виборів президента Росії, нинішній глава Кремля Володимир Путін значно втратив довіру з боку населення.