Прийшла вже не тільки осінь, а і досить противна погода, яка збільшує ризик захворювання грипом в рази. Досить багато новин вже було про те, що починається нова епідемія грипу, яка "покладе" величезну кількість людей. І, щоб ви були готові до цьому, ми вирішили розповісти вам, як не захворіти грипом, і трохи більше про профілактику цієї хвороби.
Профілактика грипу
Звичайно, тут все досить просто, найкраща профілактика грипу – це вакцинація. Зробити її потрібно на початку осені. Але, навіть якщо після, то нічого страшного. Імунітет після вакцинації з'явиться у вас через тиждень-два.
Якщо ви все-таки захворіли, сидіть краще вдома і візьміть лікарняний. Ви, звичайно, незамінний працівник, але можете заразити весь офіс.
Якщо ви виявилися по ту сторону барикад, то намагайтеся взагалі не контактувати з хворим, або робити це як можна менше. Особливо якщо у людини нежить або кашель. З їх допомогою хвороба поширюється дуже швидко.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Потрібно дотримуватись звичайні правила гігієни. Мити руки з милом і як можна частіше. Це допоможе захиститися від бактерій і мікробів. Якщо поруч немає води і мила, використовуйте спреї для рук на спиртовій основі. До речі, як нам казали бабусі, торкатися руками обличчя не можна. Так ви тільки швидше донесете бактерії до носа і рота.
Так само, потрібно стежити не тільки за собою, але і за приміщенням, де ви знаходитесь. Намагайтеся постійно протирати всі поверхні від пилу. До того ж, потрібно намагатися очищати і дезінфікувати всі речі, до яких ви часто торкаєтеся.
Хто може захворіти на грип
Діти до 5 років. Особливо треба берегти дітей до 2 років.
Вагітні
Люди старше 60 років
Люди, які мають надлишкову вагу
Хворі діабетом, серцево-судинними захворюваннями, хворі хронічними захворюваннями легенів.
Дивіться: Профілактика захворювання на ГРИП та ГРВІ
Тепер ви знаєте, як не захворіти на грип, як проводити профілактику і хто знаходиться у зоні ризику.