В селі Панасівка, на Сумщині, місцевий житель Валерій третій десяток живе без надзвичайно важливого документа – паспорта. Як з'ясувалося, ще в 1997 році при оформленні документа йому не поставили печатку.
Історію розповів журналіст Богдан Логвиненко в Facebook.
Варто зазначити, що чоловік навіть не підозрював, що його документ вже недійсний. Також виявилося, що на даний момент він прописаний в будинку, якого вже давно немає, в сусідньому районі. Незважаючи на цей факт, у прописці в Панасівці йому відмовили.
Графіки відключення світла можуть скасувати
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють
Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні
Журналісти допомагають Валерію відновити документи, щоб той зміг здійснити мрію – побачити Грецію. Гроші на поїздку зібрали за лічені години.
Як повідомляв портал "Знай.uа", у цьому місяці Державна міграційна служба України запускає додаткову лінію персоналізації документів для вирішення проблеми технічного виготовлення закордонних паспортів.