Маріуш Блащак, міністр оборони Польщі під час доповіді на комітеті з питань оборони і безпеки заявив про те, наскільки важливо приєднання України до Альянсу. Про це повідомила народний депутат і голова постійної делегації України у ПА НАТО Ірина Фриз, яка була присутня на доповіді.

Під час другого дня форуму Парламентської асамблеї НАТО у Варшаві польський міністр прямо заявив, що його держава бажає вступу України в НАТО. Фриз зазначає, що польська сторона вважає ключовою умовою безпеки євроатлантичного регіону питання сумісності збройних сил україни з силами НАТО.

"Дозволю собі порекомендувати Україні не опускати руки у реформуванні та посиленні збройних сил. Також необхідно активну участь у різних операціях Альянсу для підвищення сумісності та набуття досвіду. Питання сумісності є основним для НАТО", - заявляє Маріуш Блащак.

Представник Німеччини на форумі говорив про необхідність не тільки військової, але і політичної сумісності членів НАТО.

Популярні новини зараз

У Києві помітили величезну чергу до лікарні: що сталося

"Відрізати два міста, прикриваючись миром": відомий екстрасенс визначив плани росії на травень 2024

Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію

Субсидії вам не бачити: що не враховують українці, звертаючись по допомогу

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" світове співтовариство визнало Російську Федерацію та її безпосереднє керівництво відповідальними за нарушения прав людини в Україні та Грузії. Про це йдеться у доповіді Парламентської асамблеї НАТО, сесія якої 26 травня проходить у Варшаві.

Мова йде про документ під назвою "Просування демократії і прав людини в чорноморському регіоні", який представила головний доповідач Улла Шмідт.

"Доповідачі підтримали тези щодо відповідальності Росії за порушення прав людини не тільки на сході України, але і в Абхазії і Південній Осетії", — пояснила голова постійної делегації України у ПА НАТО Ірина Фриз.

Вона зазначила, що не треба плекати марних надій щодо швидкого припинення конфлікту на тимчасово окупованому Донбасі – такий сценарій іноземні партнери України вважають найменш реалістичним.