Днями жителі садового товариства "Зв'язківець" Святошинського району поскаржилися на сусідку. Жінка, на їхню думку, вибудувала на своїй садовій ділянці двоповерховий будинок, в якому незаконно облаштувала будинок для людей похилого віку. Про це повідомляє Інформатор.
Місцеві також обурюються, адже ніякої ліцензії на медичне обслуговування хворих пацієнтів у власниці будинку немає, а витратні медичні матеріали та продукти життєдіяльності людей похилого віку не утилізуються належним чином. На всю вулицю смердить фекаліями, а іноді звідси вивозять трупи.
Люди писали відповідні скарги меру Віталію Кличку, але це не дало результатів. Медсестра, яка працює за даною адресою, запевняє, що в будинку живуть тільки родичі господині.
Жінка, яка знаходиться в будинку вже 3 місяці, розповідає, що умови тут хороші, але все одно хочеться повернутися до рідних. За її словами, в будинку постійно проживають близько 29 людей похилого віку.
Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Тут за ними доглядають і надають медичні послуги. "Лежачі" пацієнти містяться в підвальних приміщеннях, в яких, за її словами, немає вікон.
Відвідувачі розповідають, що утримувати родичів, особливо "важких", в цьому "пансіоні" дуже зручно. Тут за старими належним чином доглядають кілька медсестер. А також приїжджає лікар, який призначає лікування і виписує рецепти.
Скільки коштує утримання людей похилого віку - невідомо. Кажуть, що ціни стандартні по Києву. В середньому, це від 9 до 17 тисяч гривень на місяць.
Притулок ніяк офіційно не зареєстрований, але його власники не бояться рекламувати його в інтернеті. Саме там і знаходять "клієнтів".
Очевидно, місцевих жителів обурює той факт, що ніякої ліцензії на МЕДИЧНИЙ діяльність у власниці підпільного будинку для людей похилого віку немає. Крім того, в установі відсутнє спеціальне обладнання для утилізації шприців, крапельниць та ампул з препаратами. Матеріали і памперси, які у великих кількостях залишаються після пацієнтів, правильно не використовується і. Їх викидають в загальні контейнери, розміщені на території садового кооперативу, а через постійну переповненості баків, КП відмовляються вивозити відходи.
Люди, що живуть по сусідству кооперативу, скаржаться, що власниця притулку вирубала всі дерева на прибудинковій території і засипала її щебенем. Таким чином вона обладнала імпровізовану стоянку для автомобілів відвідувачів. Через це місцеві діти не можуть кататися по території на велосипедах.
Американські ЗМІ повідомляють, що місцеві чиновники були інформовані про спалах корости в притулку, однак не вжили жодних заходів.