Згідно з рішенням конкурсної комісії з визначення уповноважених банків, переможцями конкурсу визначено 34 фінансових установи, серед яких «Акордбанк», «Альфа-банк», «Банк Альянс», «Банк Восток», «Східно-український банк грант», «Банк інвестицій та заощаджень», «Банк кредит Дніпро», «Львів», «Південний», «Ідея банк», «Індустріалбанк», «Комерційний індустріальний банк» та інші.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що уряд при перерахунку пенсій у березні 2019 року, згідно з пенсійною реформою, планує вирішити проблему громадян, які мають високий трудовий стаж і низькі зарплати. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНІАН.

"Ми під час проведення другого етапу реформи у березні 2019 року, під час перерахунку пенсій, у відповідності з формулою, я сподіваюся, врахуємо ті проблемні моменти, про які ми говоримо. Ми над цим працюємо і робимо відповідні розрахунки", – сказав він.

Міністр додав, що людей, які мають повний трудовий стаж, на сьогоднішній день більше 3 млн осіб.

Популярні новини зараз

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла пенсійну реформу 3 жовтня минулого року. За неї проголосували 288 народних депутатів. Згідно з реформою, мінімальна пенсія становить 1 452 грн. Необхідний страховий стаж буде поступово підвищуватися до 35 років, в 2028 році.

13 квітня 2018 року віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив про можливе підвищення пенсії до кінця 2018 року. Пізніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що уряд працює над підвищенням пенсій людям з великим стажем, але незначним рівнем зарплат на момент виходу на пенсію.

Нагадуємо також про те, що український уряд змінить життя пенсіонерів до невпізнання. У минулому році пенсійна реформа торкнулася тільки першого рівня системи, але вже в наступному, наш уряд має запустити другий рівень. Таке нововведення в Україні обговорюють вже 10 років, але досі остаточне рішення так і не прийнято.