Группа українських туристів потрапила в чергову халепу європейському аеропорту. Люди не можуть вилетіти з Барселони через скасування рейсу.
Про це повідомляють представники туркомпанії JoinUp!
За інформацією джерела, рейс, який мав здійснитися об 11.40 23 липня, перенесли на пізній вечір.
"Рейс затримується, тому що до сих пір туди не вилетів літак з України, який повинен забрати туристів. Чи не вилетів з технічних причин", - повідомили в компанії.
Популярні новини заразПоказати ще16-17 годин без світла: що буде з електрикою найближчими днями і де ситуація найважча
Борги за комуналку та кредити: які нові санкції приготували боржникам
Що робити, якщо генератор сусідів заважає своїм шумом
ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати
Скільки точно людей не можуть вилетіти, невідомо, проте очікується, що їх більше 150 чоловік - рейс був повністю заповнений.
Нагадаємо, українська авіакомпанія МАУ втрапила в гучний скандал. Родина з дитиною не змогла потрапити на борт літака, який летів з Німеччини, а все через те, що їм не вистачило місця, адже літак прибув меншого розміру, ніж планувалося.
Про це розповів постраждалий Микола Скавронський на своїй сторінці в Facebook.
Сім'ю просто відсунули в бік від посадки пасажирів, змінюючи місцями іншим пасажирам літака, а Миколу просили не хвилюватися, бо скоро все вирішиться.
Дивіться: скандали в Міжнародному аеропорту "Бориспіль"
Як повідомляв Знай.ua, 21 липня, авіакомпанія Austrian Airlines скасувала рейс з Відня до Львова та зі Львова до Відня. В прес-служби компанії заявили, що рейси змушені були скасувати з технічних причин.
Також Знай.ua писав, що більше трьох сотень рейсів через страйк робітників скасувала ірландська авіакомпанія Ryanair. За офіційною інформацією перевізника, найбільше постраждають напрямки в Бельгію, Іспанію і Португалію.
Вперше про скасування 30 рейсів стало відомо ще 12 липня. Вже тиждень триває страйк пілотів бюджетного авіаперевізника в Європі. Протягом цього часу персонал встиг звернулися до керівництва зі списком з 34 вимог.
Інцидент стався на летовищі Ататюрка.
На кадрах з однією з камер відеоспостереження аеропорту видно, як літак під час руління зачепив крилом хвіст стоїть повітряного судна і відламав йому стабілізатор. В результаті інциденту ніхто не постраждав.