Величезні затори утворилися на пунктах пропуску на польсько-українському кордоні. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України. Величезні черги з авто вишикувалися в бік України, так як багато заробітчан і студентів повертаються додому напередодні свят.

"Це пов'язано з тим, що значна кількість громадян України, хто працював за кордоном або перебував за межами країни з метою навчання, повертаються на великодні свята додому", - йдеться в повідомленні прикордонників.

Так, станом на 11 годину ранку тільки перед пунктом пропуску «Яготин» накопичилося близько 600 автомобілів на в'їзд в Україну. Трохи менші черги утворилися перед іншими пропускними пунктами. Перед пунктами пропуску «Шегині» та «Краківець» у чергах стоять приблизно по 300 машин. Також зазначається, що з української сторони черг немає у всіх пунктах пропуску.

У зв'язку з величезним навантаженням на пункти пропуску, прикордонники радять громадянам враховувати інформацію про накопичення авто. Для обрання оптимального маршруту руху радять користуватися онлайн сервісами на офіційному сайті Держприкордонслужби.

Популярні новини зараз

Слідкуйте уважно, або переплатите багато грошей: українців попередили про комуналку у травні

Комунальники готуються запровадити новий тариф: яка платіжка збільшиться майже на 40%

На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю

В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо

Показати ще

Автобуси годинами стоять на українсько-польському кордоні через нові правила оформлення

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Польща відгородиться від України парканом. Польща восени 2018 почне будувати паркан на кордоні з Україною і Білоруссю, щоб попередити міграцію диких кабанів і розповсюдження африканської чуми свиней (АЧС). Про це заявив міністр землеробства Польщі Кшиштоф Юргель.

"Ми вважаємо, що будівництво паркану проти кабанів вздовж східного кордону Польщі має розпочатися у вересні", - заявив Юргель на прес-конференції за підсумками зустрічі з єврокомісаром з питань здоров'я та безпеки харчових продуктів Витянисом Андрюкайтисом, присвяченої питанням боротьби з вірусом африканської чуми свиней в ЄС.

Вартість будівництва оцінюється в приблизно 71 млн євро. Паркан буде представляти собою сітку заввишки до 2 метрів, яка буде закріплена на глибині приблизно півметра. Паркан побудують вздовж східного кордону Польщі з Україною та Білоруссю (приблизно 1000 км). Будівництво можуть завершити протягом 3-4 років.