Тіло Аміни Окуєвої забрали з лікарні родичі, щоб поховати за мусульманським звичаєм.
Про це в соціальній мережі написав народний депутат Антон Геращенко.
"Рідні та близькі забрали останки Аміни з Васильківської районної лікарні для поховання за мусульманською традицією", - написав Геращенко. За його словами, за життя вона просила рідних, щоб вони не робили пишних похоронів.
При цьому її сторінку в соціальній мережі продовжує вести чоловік.
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону
ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити
Савченко про вбивство Окуєвої.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що чоловік Аміни Окуєвої, убитої 30 жовтня в результаті обстрілу автомобіля, Адам Осмаєв розповів деталі трагедії, що сталася в селищі Глеваха Київської області.
Зараз чоловік перебуває в лікарні, оскільки він отримав поранення в ногу. За словами Осмаєва, вони з Аміною були в машині вдвох, поверталися додому. Коли переїхали залізничний переїзд, почалася стрілянина, жінці куля потрапила в голову. Адам, скільки міг, вів машину, а потім намагався надати дружині першу допомогу.