Жительці Одеси, яка забула розрахуватися за пачку чаю у супермаркеті "Таврія" на вулиці Вільямса, дорого обійшлася її неуважність.
Як передає "7 канал", жінка запевняє, що випадково поклала пачку чаю у сумку і забула за неї заплатити, але тільки це з’ясувалося, вона була готова викласти необхідну суму.
Натомість охоронці не повірили її словам, завели у підсобне приміщення, де побили, а один з них наприкінці плюнув жінці в обличчя. Розрахувавшись за чай, вона покинула приміщення супермаркету.
Родина одесситки вирішила не спускати інцидент на гальмах і звернулася у поліцію, аби покарати винних. Там порушили кримінальне провадження й почали розслідування. У потерпілої зафіксовані легкі тілесні ушкодження.
У свою чергу керівництво магазину усіляко заперечує факт побиття клієнтки, хоча директор не захотів надати відео з камер спостереження ні працівникам преси, ні родичам потерпілої.
"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей
Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах
Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають
Пенсіонерам додадуть 1000 гривень
К писав інформаційний портал "Знай.ua", державний службовець влаштував бійку в столичному супермаркеті.