38-річний полковник юстиції Олександр Сенюк став новим військовим прокурором сил антитерористичної операції.
Його у Краматорську представив заступник генпрокурора, головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає прес-служба відомства.
Про новопризначеного прокурора сил АТО вдіомо, що він закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка. Потім працював помічником прокурора Галицького району Львова, старшим слідчим слідчого відділу у прокуратурі Києва, в СБУ на військових офіцерських посадах.
24 березня 2015 року його призначили військовим прокурором Західного регіону України.
За словами Матіоса, Сенюк має достатній досвід роботи у військовій прокуратурі регіонального рівня, тому "забезпечить ефективну взаємодію з усіма відомствами зони АТО".
Карткові перекази: які обмеження діятимуть у квітні
ПриватБанк змінив правила проведення платежів: що варто знати
ПриватБанк виплатить по 2000 грн: як отримати гроші на рахунок
Пенсіонерів залишають без доступу до грошей: кому заблокують картки
Як писав інформаційний портал "Знай.ua”, попередник Сенюка, Костянтин Калик у минулому році став фігурантом гучного корупційного скандалу.