У курортних зонах Одеси та Одеської області починають чергування підрозділи туристичної поліції.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
За її даними, нова поліція працюватиме з 1 червня до закінчення туристичного сезону – 30 вересня.
В МВС розповіли, що першу станцію туристичної поліції відкрили 30 травня на території курортного комплексу "Аркадія" в Одесі.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Зазначається, що поліцейські надаватимуть консультації та допомогу відпочиваючим, реєструватимуть скарги громадян щодо пошкодження та зникнення майна, аналізуватимуть оперативну ситуацію в місцях скупчення туристів.
Крім того, йдеться в повідомленні, правоохоронці готові надавати допомогу іноземним туристам. Вони обізнані про міжнародне законодавство, міграційні процедури та візові обмеження.
У поліції розповіли, що 2017 року проект туристичної поліції вже працював на ділянці "Ланжерон-Аркадія" у пілотному режимі та продемонстрував свою ефективність.
За інформацією прес-служби, надалі планується запустити туристичну поліцію на території всіх курортних зон України. Зокрема, 2018 року відкриють ще 6 таких станцій в Одесі та Одеській області. Всього на Одещині їх буде 15.
Як раніше передавав портал "Знай.ua", нова патрульна поліція стрімко втратила довіру українців і більшість особового складу.
Як говориться в матеріалі "Нового часу", за даними соцопитування фонду Демініціативи, в 2017 м довіру до патрульних відчували 34,6% українців, а недовіра - 53,5%. Ще рік тому ці цифри були помітно краще: 45,8% при 40,7% "недовірливих". Нацполіціі, структурним підрозділом якої і є патрульні, довіряє 21% опитаних, а не довіряють 67% .
"Їх не можна дорікнути в роботі як-небудь - за 2017 й, за даними Нацполіціі, патрульні склали 1,1 млн протоколів на різних порушників порядку і закону. А як показують внутрішні оцінки копів, 90% з них в принципі не беруть хабарів. Хоча в колишньої міліції ситуація була зворотною: там така ж частка співробітників якраз регулярно "нагрівала руки", - вказується в статті.