Поліцейські в Овідіопольському районі Одеської області звільнили близько 30 осіб, яких утримували в рабстві.
Цю інформацію повідомив Сергій Князєв, голова Нацполіції України, на своїй сторінці в Facebook.
У повідомленні говориться, що серед незаконно утримуваних була жінка на 8-му місяці вагітності.
"Сьогодні, 15 червня, поліцейські підрозділи "Крим" в Овідіопольському районі Одеської області звільнили близько 30 осіб, яких утримували проти їх волі і експлуатували як рабів", ― розповів Князєв.
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Так, 25-річний Степан розповів свою історію втечі попутникам по дорозі в українську столицю. Про це повідомила Яна Сікорська на своїй сторінці в Facebook.
"На одній із заправок біля траси він попросив моїх друзів підвезти його до Києва. Вони розговорилися, і ось, що нам відомо: після дитячого будинку він проживав у спеціалізованому інтернаті, де одна керівна особа забрав документи і пенсійні картки у таких, як Степан", ― написала дівчина.
Також портал повідомляв про те, що тепер майже в кожному великому місті є зоопарки. Є ті, хто вважає, що це знущання над тваринами, які повинні жити на волі. Що ж тоді можна сказати про людських зоопарках, які ще кілька десятків років тому активно функціонували і були популярними? Ці жахливі історії просто холодять душу.
Торговець екзотичними тваринами привіз в Лондон одну дівчину для роботи". Саарти Бартман привернула увагу торговця своїми видатними сідницями, а ще у неї статеві органи мали незвичайну форму. Її одягали в обтягуючі одягу або взагалі практично оголеною виставляли, як експонат на виставці. Вона жила в жахливих умовах і померла в злиднях, а скелет, мозок і статеві органи до 1974 року були представлені в Музеї людини в Парижі. На прохання Нельсона Мандели в 2002 році останки Саарти були повернуті на батьківщину.