Серпень місяць покаже, яким буде врожай на цукровий буряк, а отже і яких цін чекати в новому сезоні на цукор. Проте не лише від погодних умов та об’ємів врожаю залежить ціноутворення. Експерти розповіли, які проблеми переживає цукрова галузь в Україні та на що сподіватися громадянам.

Про це пише UBR.

За даними НАЦУ "Укрцукор", цього року навряд чи цукровий буряк наздожене минулорічні показники, проте це стане відомо восени під час збору овоча. Крім того, у 2017 році цукрового буряка засіяли менше, ніж в минулому, що також може вплинути на об’єм врожаю.Наразі, ціни на цукровому ринку зберігають стабільність, однак уже найближчим часом вони можуть різко підскочити вгору. Це пов’язане із сезонним споживанням продукту, українці масово займаються консервуванням, тому минулорічні запаси поступово зменшуються, а нові будуть ще не скоро.

Від початку року цукор на українському ринку подорожчав на 9,1%, а у порівнянні з минулим роком – на 14,4%.

Популярні новини зараз

Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення

"На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік

"Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік

Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн

Показати ще

За словами спеціалістів, навіть не дивлячись на високі показники врожаю, українцям все ж варто чекатинезначного підвищення вартості на цей солодкий продукт.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", людям, які замінюють цукор синтетичними підсолоджувачами розповіли про небезпеку цієї звички.