Міжнародний валютний фонд почне переговори з офіційним Києвом щодо надання нового траншу тільки після того, як будуть виконані всі рекомендації Венеціанської комісії і Ради Європи. Зокрема це стосується прийняття закону про Антикорупційний суд та встановлення відповідної ціни на газ для населення.

Про це повідомив директор департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс під час брифінгу у Вашингтоні. Він зазначає, що більший прогрес повинен бути забезпечений по ряду напрямів перед завершенням четвертого перегляду програми співпраці і виділенням п'ятого траншу.

"Мається на увазі енергетичний сектор, фіскальна політика, прийняття закону, який створить сильний і незалежний антикорупційний суд. Останнє – критично важливо", - відзначили в МВФ.

Райс підкреслив, що Україна по-перше повинна виконати свої зобов'язання щодо створення антикорупційного суду. Це питання МВФ зможе прийняти як вирішене тільки після прийняття Верховною Радою відповідного закону в редакції, яка буде відповідати зобов'язанням України в рамках програми співпраці і рекомендаціями Венеціанської комісії та Ради Європи.

Популярні новини зараз

Українців зобов'яжуть сплатити податки за квартири минулих десятиліть

Гороскоп на тиждень 6-12 травня для всіх знаків Зодіаку: труднощі Близнюків, союзники Скорпіона та успіхи Риб

Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт

Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа

Показати ще

Таким чином Райс дав зрозуміти, що про переговори немає сенсу говорити, поки не буде прогресу у виконанні цих вимог. Він зазначив, що дата приїзду місії до Києва в рамках четвертого перегляду програми EFF на даний момент не визначена.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" для забезпечення стійкого економічного зростання Україна ввела і продовжує працювати над вісьмома ключовими структурними реформами. Про це сказав постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман під час відкритої лекції для студентів Тернопільського національного економічного університету.