Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик втрапив у скандал, назвавши Революцію Гідності "емоціями", які не можуть призвести до результату.

Про це депутат висловився у програмі одного з українських телеканалів, - пише Politeka.

"Чому революції 2004 і 2014-х років не принесли результатів? Тому що це емоції", – зазначив Скоцик.

Більш того, політик уточнив, що в "емоції" не вірить вся його партія.

"Ми (аграрна партія – ред.) не віримо в революційність змін тому, що це емоції. Ми повинні йти шляхом еволюції гідності, а не Революції Гідності", – підкреслив Скоцик.

Популярні новини зараз

Аномальний холод накриває Україну: де вдарять 30-градусні морози

У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще

Нагадаємо, аграрна партія України, яку очолює Віталій Скоцик, один з найбільш сумнівних політичних проектів в країні.

Сама партія має досить цікаву біографію. По суті, в сьогоднішньому форматі вона виникла в 2006 році, коли "Аграрну партію" реанімували, зареєструвавши заново. Очолив партію народний депутат від БЮТ Михайло Зубець, який разом зі своїм однопартійцем Михайлом Гладієм згодом стали першими "тушками" у ВР, пробігши до "Антикризової коаліції" "ПР", соціалістів і комуністів.

Дивіться: Повне інтервю з Віталієм Скоциком

Як повідомляв портал "Знай.ua", народний депутат України VІІ скликання, голова політвиконкому партії "ОСНОВА" Володимир Полочанінов назвав Революцію Гідності "революцією самолюбства".