Український оператор фіксованого зв'язку "Укртелеком" попросив Нацкомісію, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) про підвищення граничних тарифів на телефонію.
Про це заявив директор департаменту зі зв'язків з громадськістю "Укртелекому" Михайло Шуранов.
За його словами, компанія просить підвищити тарифи на фіксовану телефонію на 14% з 1 листопада 2018 року і ще на 10% з січня 2019 року. Для абонентів тарифи будуть підвищені "всього на кілька гривень".
"Ми звернулися до регулятора з проханням розглянути підвищення граничних тарифів. Йдеться про осінь, приблизно, листопад. У нас зростають витрати, відповідно є передумови для підвищення", - повідомив Шуранов. Підставою для такого підвищення він назвав зростання собівартості зв'язку в сільській місцевості.
Крім того варто відзначити, що раніше Укртелеком, отримавши згоду від телеком-регулятора, розпочав пілотний проект із використання мобільної мережі для організації послуг місцевої фіксованого телефонії. Про це йдеться в повідомленні компанії. Таким чином, провід для організації зв'язку не знадобиться.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Рішення буде реалізовано за допомогою дочірнього 3G-оператора ТриМоб. У абонентів зберігається їх номер телефону, доступ до екстрених служб, порядок набору інших номерів та тарифні плани на фіксовану телефонію.
Єдине, що змінюється - це телефонний апарат. Укртелеком планує здавати такі телефони в оренду. В компанії вважають, що таке рішення допоможе компанії прискорити відновлення фіксованої телефонії в місцях з великою кількістю крадіжок мідного кабелю.
Пілотний проект стартує в серпні 2018 року і триватиме 3 місяці. У разі позитивних результатів оператор зможе реалізовувати рішення і в регіонах по всій Україні.
Нагадаємо, Укртелеком в 2016 році так і не зміг продати Трімоб, так як в ФДМ порахували, що компанія ЕСУ (СКМ) не виконала умови приватизації.
Разом з тим варто відзначити, що подорожчання проїзду на всі види громадського транспорту у Києві – тільки початок запровадження нових тарифів. Незабаром у більшості областей України вартість перераховуватимуть мало не щороку. У першу чергу переглянуть тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом можуть збільшуватися на 25% (+/- 3%) в 2018-2019 роках і на 30% (+/- 3%) - в 2020-2021 роках. Це вже підтверджено прогнозом Кабміну щодо економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки
Згідно цього документу, тарифи на вантажоперевезення також можуть зростати на 25% щорічно (+/- 3%) в 2018-2019 роках, але в 2020-2021 роках їх зростання сповільниться до 20% (+/- 3%).
"Укртелеком" підвищив тарифи за користування стаціонарним телефоном - економічні новини
Як повідомляв "Знай.ua" Кличка відправили до суду через здорожчання проїзду.
Також "Знай.ua" писав, що чому українці повинні платити більше за проїзд у громадському транспорті.