Президент Росії Володимир Путін вже повторив помилку Хосні Мубарака, четвертого президента Єгипту, який шість років провів у в'язниці.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив російський письменник-сатирик Віктор Шендерович.

"А щоб не повторити помилки Мубарака, Путіну треба було б піти. Чотири роки тому. Він вже повторив помилку Мубарака! Йому вже пізно. Це в минулому. У нього в 2011-му році була можливість не повторити помилку Мубарака", - йдеться в повідомленні.

Як пише Шендерович, це не єдиний "поганий приклад для наслідування". Серед тих, чиї помилки повторює глава РФ також вказані вбитий президент Лівії Муаммар Каддафі, повалений глава Зімбабве Роберт Мугабе і екс-президент Румунії Ніколає Чаушеску.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", після чергового обрання на пост президента Володимир Путін не збирається вплутуватися в збройову гонку і планує знизити витрати в цій сфері, хоча прояв "холодної війни" простежується в міжнародних відносинах.

Популярні новини зараз

Михайло Подоляк викрив Олексія Данилова в неправильній "інформаційній кампанії", назріває скандал

Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"

"Від всього пережитого, побаченого, почутого": у співачки Наталії Могилевської відкрився новий талант

Ціни на популярну крупу зміняться: до чого потрібно бути готовими українцям

Показати ще

Про це на прес-конференції заявив прес-секретар глави Кремля Дмитро Пєсков. Він зазначив, що Путін має намір розвивати відносини з багатьма країнами Європи, а також зі Сполученими Штатами. За його словами, акцентування уваги на внутрішню політику не посилить ізоляцію Росії від решти світу.

Також портал повідомляв про те, що в Російській Федерації вибрали ім'я для нової ядерної ракети з енергетичною установкою. Відомо, що Міноборони РФ вибрали назву "Буревісник".

Вперше про цю зброю повідомив Володимир Путін під час свого послання Федеральним зборам 1 березня 2018 року. До виступу Путіна про цю зброю практично нічого не було відомо. Тому заява президента РФ спровокувало закономірний інтерес - що ж це за така ракета? І чи існує вона насправді?

Також нагадаємо про те, що президент Росії Володимир Путін підписав указ про право на забезпечення житлом колишніх українських військових, які живуть в Криму. Документ від 22 березня опубліковано на офіційному сайті Державної системи правової інформації".